Xbox vracia gaučovú kampaň v kooperácii do veľkých hier
Najväčšie pecky si môžete zahrať vo dvojici.
Gaučová kooperatívna kapaň alebo multiplayer sa postupne z hier vytratili. Až na niekoľko výnimiek, teda hier, ktoré sú vytvorené ako coop hry, napríklad taký Split Fiction alebo It Takes Two. Xbox však plánuje návrat coop kampane do svojich najväčích titulov tento rok.
Xbox potvrdil, že jej dve prichádzajúce novinky budú obsahovať lokálny, ale aj online coop režim v príbehovej kampani. Ide o hry Gears of War: E-Day (karty hry) a Halo: Campaign Evolved (karta hry).
Obe tieto hry si budete môcť zahrať vo dvojici na jednom Xboxe, na rozdelenej obrazovke. Postačí vám k tomu jedna kópia hry a dva ovládače, pripojené k jednej konzole Xbox. Na počítači bude fungovať kooperácia len v online režime, takže obaja hráči musia vlastniť kópiu hry.
Na konzolách PlayStation v hre Halo: Campaign Evolved budú musieť mať obaja hráči PlayStation účet, aby mohli hrať lokálnu kooperáciu. Štúdio HALO nesprávne uviedlo, že na hranie v coop bude potrebný mať PS Plus účet aktivovaný u oboch hráčov, pravdou však je, že postačí len PlayStation účet.
Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.
Zobraziť komentáre (0)
Komentáre
Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený
Prihlásiť sa