Vývojáři z Relicu oznámili crazy strategii Earth vs. Mars
Vývojáři Company of Heroes mění strategii
Herní studio Relic Entertainment se v loňském roce odprostilo od Segy a muselo najet na velmi úsporný režim, aby mohli fungovat dál. Vývojáři Company of Heroes, Homeworldu, nebo třeba Age of Empires 4 se rozhodli jít trošku indie směrem a kromě věnování se novému obsahu pro stávající hry, především pro Company of Heroes 3, se rozhodli i pro nový a menší titul.
Ten nese název Earth vs. Mars a bude se jednat o tahovou strategii inspirovanou stařičkou hrou Advance Wars. V rámci boje proti uchvatitelům z Marsu budeme využívat speciální zbraně v čele s Splice-O-Tron, pomoci které budeme moci různě kombinovat naše jednotky.
A když říkám kombinovat, tak myslím mutovat. Budete totiž moci zmutovat své vojáky opravdu se vším, například s vosou nebo medvědem. Nutno říct, že se jedná o barevnou a zajímavou hříčku, která dost možná díky své ujetosti bude mít úspěch.
Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.
Zobraziť komentáre (0)
Komentáre
Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený
Prihlásiť sa